فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال الجی

فیلتر آب

فیلتر یخچال الجی
فیلتر

فیلتر یخچال الجی

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال الجی فیلتر یخچال فیلتر یخچال خرید فروش فیلتر الجی, الجی, فیلتر الجی, فیلتر یخچال, فیلتر یخچال الجی, فیلتر یخچال ساید الجی, فیلتر آب الجی, فیلتر تصفیه آب الجی, فیلتر تصفیه آب یخچال الجی, الجی سام سرویس, نمایندگی الجی, نمایندگی مرکزی الجی, نمایندگی اصلی الجی, نمایندگی مجاز الجی, خدمات الجی, خدمات فروش الجی, خدمات پس از فروش الجی, تعمیر یخچال الجی, الجی تهران, الجی شیراز, الجی اصفهان, الجی کرمان, الجی تبریز, الجی اردبیل, الجی ساری, الجی رشت, الجی مشهد, الجی همدان, الجی اراک, الجی اهواز, الجی کیش, الجی کرج, الجی البرز, الجی قزوین اراک, الجی قم, الجی کرمانشاه, الجی ارومیه, الجی یزد, الجی بندر عباس, الجی زنجان, الجی سنندج, الجی خرم اباد, الجی کاشان, سمسونگ, سمسونک, الجی گلستان, samsung fridge refrigerator filter Samsung side by side filter Samsung water filter, مرکز بازار فروش فیلتر یخچال ساید تهران فرنچ ساید بای ساید فیلتر اصلی الجی فیلتر لیوانی الجی فیلتر کره الجی فیلتر الجی کره فیلتر آکوا تایوان فیلتر آکواپیور کره چین فیلتر اصلی الجی

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال الجی

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

مدیر کل دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست بر نقش زنان در حفظ محیط زیست تاکید کرد و گفت: با آگاهی بخشی به زنان می‌توان از مصرف بی رویه آب و انرژی جلوگیری کرد زیرا در هر دقیقه حدود 10 تا 20 لیتر آب تصفیه شده وارد فاضلاب می‌شود.

زهرا جواهریان، مدیر کل دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست در گفت‌وگو با آنا در مورد نقش زنان در حفظ و حمایت از محیط زیست اظهار کرد: در دنیا زنان به دلیل داشتن شرایط فیزیولوژیک و روحیات خاصی اثرگذاری و نقش مهمی در حفظ محیط زیست دارند و از سویی دیگر زنان عهده‌دار تربیت کودکان نیز هستند بنابراین اگر زنان با مسایل محیط زیست آشنا باشند و به درستی به آن عمل کنند می‌توانند با رفتار صحیح خود در نحوه عملکرد کودکان نیز تاثیرگذار باشند.

وی افزود: امروزه در خانواده‌ها بیشتر زنان در وضعیت اقتصادی خانوارها نقش دارند و مخارج زندگی نیز به دست زنان است، مسایلی مانند مدیریت آب، مدیریت انرژی و تفکیک زباله در منزل نیز از سوی زنان صورت می‌گیرد بنابراین اگر زنان در مورد مسایل محیط زیست آموزش ببینند کمک‌های بسیاری به جامعه می‌کند.مدیر کل دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست یادآور شد: به عنوان مثال مصرف آب در منزل به سادگی می‌تواند از سوی زنان رعایت شود زیرا هر دقیقه که شیر آب باز است نسبت به شدت آن 10 تا 20 لیتر آب تصفیه شده وارد فاضلاب می‌شود در حالی که اگر آگاهی از این موضوع وجود داشته باشد از هدر رفت بخش عظیمی از این منابع جلوگیری می‌کند.

جواهریان ادامه داد: در راستای کاهش مصرف انرژی از ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی با مصرف کمتر استفاده کنیم تا میزان آب و برق کمتری برای شسشتو استفاده کند. ما منازل خود را به نحوی انتخاب می‌کنیم که نورگیر باشد اما با پرده‌های ضخیم از عبور نور جلوگیری می‌کنیم و از نور چراغ استفاده می‌کنیم. اگر هر یک درجه درما را در منزل کاهش دهیم 6 درصد مصرف برق کاهش می‌یابد بنابراین آگاهی زنان از این مسایل در راستای حفظ محیط زیست بسیار مفید و مثبت خواهد بود.

وی تصریح کرد: امروز ما زباله را به هیچ وجه به عنوان دور ریز محسوب نمی‌کنیم زیرا تمام این زباله‌ها می‌تواند به اقتصاد ما بازگردد و زباله تر می‌تواند کمپوست و زباله خشک بازیافت شود و مجدد به چرخه اقتصادی ما بازگردد که زنان می‌توانند در خانه این مسایل را رعایت کنند. حتی وقتی ما به طبیعت قدم می‌گذاریم زنان به عنوان الگویی برای فرزندان و سایر اعضای خانواده می‌توانند فرهنگ جمع آوری زباله از طبیعت را به دیگران آموزش دهند.

جواهریان ادامه داد: پلاستیک‌ها و ظروف یک‌بار مصرف حدود 300 تا 500 سال در طبیعت باقی می‌مانند و تجزیه نمی‌شوند بنابراین هر چه دانش و آگاهی زنان در مورد مسایل محیط زیست افزایش پیدا کند به همان نسبت می‌توانند به حفظ و حفاظت از محیط زیست کمک کنند.

جواهریان تاکید کرد: متاسفانه تعداد کارخانه‌ها و کارگاه‌های بازیافت کننده پلاستیک از تعداد تولیدکننده‌ها بسیار کمتر است. به طوری که هم‌اکنون چهار هزار کارگاه و کارخانه ظروف یکبار مصرف را تولید می‌کنند،‌ امروزه ظروف یکبار مصرف به زندگی ما وارد شده و نمی‌توان آن را را از زندگی حذف کرد اما می‌توان با کاهش قیمت ظروف یکبار مصرف گیاهی که تجدیدپذیر هستند مردم را نسبت به خریداری و مصرف آنها تشویق کرد و از ظروف یک بار مصرف غیرقابل تجدید مالیات سبز دریافت شود و مردم را نسبت به مزایای استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی آگاه کنیم.

برندهای ما